komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 27 czerwca 2019

Maryli, Wladyslawa

Zaatakował nożem pracownika klubu

środa, 17.9.2014 10:37 , komentarze: 0 , odsłony: 2013
kategorie artykułu:

Do sądu trafił akt oskarżenia przeciwko 42-letniemu Danielowi G. który miał zaatakować nożem pracownika jednego z wrocławskich klubów.

W dniach 23-24 października ubiegłego roku w jednym z wrocławskich klubów odbywały się koncerty. Przy ich obsłudze zatrudniony był Tomasz N., będący bratem właściciela lokalu. Na koncert przyszedł Daniel G., który spotkał w klubie swoich znajomych. Po zakończonej imprezie pomiędzy nim a nieustalonym mężczyzną doszło do szarpaniny, w trakcie której interweniowali pracownicy ochrony lokalu. Daniel G. uderzony został w okolice prawego oka, doznając powierzchownych obrażeń. Pomiędzy nim a pracownikami ochrony doszło do wymiany zdań.

Gdy po północy w dniu 24 października Tomasz N. wraz z pracownicą klubu Pauliną Sz. opuszczali lokal, usłyszeli pukanie do drzwi. Gdy je otworzyli zobaczyli Daniela G., który zapytał, czy w lokalu są jeszcze ochroniarze. Gdy Tomasz N. zaprzeczył, Daniel G. odszedł. Jednak, gdy Tomasz N. z koleżanką wyszli z klubu, Daniel G. podbiegł do nich i od tyłu zaatakował Tomasza N., zadając mu ciosy nożem w okolice pośladków. Chwilę po tym uciekł.

Wskutek zdarzenia pokrzywdzony doznał ran kłutych okolicy lędźwiowo-krzyżowej i pośladka prawego oraz wstrząsu krwotocznego. Obrażenia te spowodowały chorobę realnie zagrażającą jego życiu.

Przesłuchany w charakterze podejrzanego Daniel G. nie przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu i wyjaśnił, że po zakończonym koncercie został uderzony najpierw przez nieznanego mu mężczyznę, a następnie przez pracownika ochrony klubu. Na skutek ciosów doznał obrażeń okolicy prawego oka, po czym udał się bezpośrednio do domu.

Podejrzanemu grozi kara pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Wasze komentarze

sobota, 22.6.2019 12:39
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele