komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

piątek, 7 sierpnia 2020

Kajetana, Doroty

Zabójstwo w centrum Wrocławia. Sprawca zatrzymany

środa, 8.7.2020 10:57 , komentarze: 3 , odsłony: 2102
kategorie artykułu:

7 lipca policjanci z Wydziału d/w z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu zatrzymali sprawcę zabójstwa mężczyzny, do którego doszło w centrum Wrocławia w godzinach rannych. Sprawca ranił śmiertelnie nożem swojego byłego pracodawcę, a następnie oddalił się z miejsca przestępstwa. Ucieczkę przerwali mu policjanci, którzy wykonywali inne czynności służbowe w terenie. Mężczyźnie grozi dożywocie.

Wczoraj w godzinach rannych w centrum Wrocławia doszło do zabójstwa mężczyzny. Sprawca po uprzednim dźgnięciu nożem swojego byłego pracodawcy, uciekł z miejsca przestępstwa. Jego ucieczkę przerwali mu policjanci z Wydziału d/w z Korupcją Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, którzy akurat w tym samym czasie wykonywali inne czynności służbowe w terenie. Zauważyli biegnącego ulicą mężczyznę i goniącego za nim innego pracownika. Ten natomiast zatrzymał jadący nieoznakowany radiowóz i poprosił o pomoc w złapaniu sprawcy ataku na jego szefa.
Policjanci podjęli pościg i zatrzymali sprawcę, jak się okazało, zabójstwa. Wsparcia przy zatrzymaniu udzielili im inni funkcjonariusze z Wydziału d/w z Przestępczością Gospodarczą KWP we Wrocławiu. Pomogli w obezwładnieniu mężczyzny i pomocy pokrzywdzonemu. Wezwano na miejsce pogotowie ratunkowe, a policjanci do czasu jego przybycia udzielali pierwszej pomocy przedmedycznej ranionemu mężczyźnie i uciskali ranę na jego ciele. Po przyjedzie pogotowia to jego zespół przejął czynności reanimacyjne, ale niestety mężczyzny nie udało się uratować.

Sprawca został osadzony w policyjnym areszcie. Za swój czyn odpowie przed sądem. Teraz grozić mu może nawet dożywocie.

źródło: Policja Dolnośląska

 

Wasze komentarze

Od dawnych lat kraina zabijała polaków i teraz znow to
czwartek, 09.07.2020 22:34 autor: Kris
Nie wiem o co chodzi ale wczoraj na portalu gazety...
środa, 08.07.2020 20:08 autor: Autor
Trochę inteligentny Redaktorek czyści koment.
środa, 08.07.2020 15:50 autor:
poniedziałek, 3.8.2020 00:00
środa, 29.7.2020 13:18
poniedziałek, 27.7.2020 12:53
Wymarzone wesele
Muzeum Techniki