komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

sobota, 19 października 2019

Ziemowita, Jana

Zbliża się 15. Master Truck Show 2019 w Nowej Polskiej Wsi

środa, 17.7.2019 14:58 , komentarze: 0 , odsłony: 623
kategorie artykułu:

W dniach 19-21 lipca odbędzie się kolejna edycja zlotu najpiękniejszych samochodów ciężarowych w Europie. Jak co roku, na terenie Autodromu w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem będzie można zobaczyć zarówno najbardziej imponujące zabiegi tuningujące, ale także najnowocześniejsze osiągnięcia inżynierii samochodów ciężarowych. Do tego sporo hałasu i ogromna dawka emocji.

15. Master Truck Show coraz bliżej.

Gotowi na nowo zdefiniować standardy. 

Zbliżające się święto wagi ciężkiej ma już 15-letnią tradycję - tysiące uczestników, nowych znajomości oraz za każdym razem niezwykle ekscytujące prezentacje najpiękniejszych, najgłośniejszych i najdziwniejszych przedstawicieli transportu dalekobieżnego. Na przestrzeni 15. edycji Master Truck Show nastąpiło wiele branżowych zmian, jednak największe wrażenie robi niesamowity krok w technologii oferującej jeszcze bardziej ekonomiczne, niezawodne i komfortowe ciężarówki.

Do ostatnich nowości należy z pewnością najświeższa odsłona flagowego modelu Mercedes-Benz Trucks. Ponad 60 pionierskich innowacji, których celem jest wysoki poziom bezpieczeństwa, niskie koszty eksploatacji oraz zapewnienie jak najlepszego komfortu pracy dla kierowcy – tak zapowiada się Nowy Actros – najbardziej zaawansowana technologicznie ciężarówka Mercedesa. Spośród wszystkich zastosowanych rozwiązań w Nowym Actrosie najbardziej atrakcyjne są systemy Active Drive Assist (jazda częściowo autonomiczna – 2 stopnia), MirrorCam (pierwszy seryjnie produkowany pojazd z zastąpionymi lusterkami zewnętrznymi systemem kamer), Active Brake Assist 5 (asystent hamowania awaryjnego nowej generacji), kokpit multimedialny i ulepszony system Predictive Powertrain Control (przewidujący tempomat topograficzny). 

Podczas Master Truck Show 2019 zaplanowana jest premierowa odsłona nowego samochodu pokazowego Mercedes-Benz Trucks Polska. Tegoroczne wcielenie nosi nazwę SmartTruck, która nawiązuje do innowacyjnych rozwiązań Nowego Actrosa. Autorem tego dzieła jest artysta Tomasz Łęczyński.

Marka Mercedes-Benz to dzisiaj nowoczesność, ekologiczne nastawienie oraz nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, wydajności, a także wyjątkowo efektownego designu.

Tegoroczną ekspozycję pojazdów Mercedes-Benz na terenie Autodromu Delta w Polskiej Nowej Wsi pod Opolem już po raz piąty przygotuje Grupa Wróbel – jeden z największych w Polsce dealerów Mercedesów wspólnie z Mercedes-Benz Trucks Polska.

Do prezentowanych samochodów, oprócz aż 3 egzemplarzy Nowego Actrosa, dołączą Sprinter oraz Klasa X.

Trakerski wąs – w modzie wciąż. Weź się na warsztat.

15. Master truck Show zapowiada się wyjątkowo ekscytująco - organizatorzy imprezy przygotowali dla uczestników naprawdę wiele atrakcji. Wśród propozycji, których nie powinno się ominąć będąc na zlocie, należą m.in. bardzo efektowne konkursy sprawnościowe;

  • konkurs zręcznościowy, który wyłoni najbardziej precyzyjnego kierowcę Actrosa,
  • konkurs drużynowy dla mężczyzn i kobiet w przeciąganiu liny na placu głównym na pojeździe Mercedes-Benz, 
  • konkurs piękności dla wszystkich przybyłych na zlot Mercedesów.

Dodatkowo, eksperci Grupy Wróbel wraz z Fundacją Truckers Life zapraszają do Specjalnej Strefy Mercedes-Benz, którą znajdziemy w centralnym punkcie lotniska, zaraz przy placu konkursowym i scenie głównej. W tym roku w strefie Mercedesa będzie coś zarówno dla ciała, jak i duszy.

W sobotę, 20 lipca, wszyscy zainteresowani kierowcy będą mieli możliwość wykonania na miejscu badań ogólnokondycyjnych w mobilnym laboratorium Fundacji Truckers Life. Jest to pierwsza odsłona kampanii “weź swój organizm na warsztat”. W nawiązaniu do tego hasła, tuż obok, znajdziemy punkt barberski, gdzie kierowcy chętni do zmiany czy odświeżenia wizerunku będą mogli także zadbać o stylizację swojej brody lub wąsów.

A może będzie chęć na partyjkę gry planszowej w rozmiarze XXL lub tatuaż?

Przypominamy: 19-21 lipca 2019r., Polska Nowa Wieś - gmina Komprachcice - 10 km od Opola.

 

Wasze komentarze

dzisiaj, 12 godz temu
piątek, 18.10.2019 19:18
piątek, 18.10.2019 08:58
piątek, 18.10.2019 12:35
piątek, 18.10.2019 10:00
czwartek, 17.10.2019 12:18
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele