komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

czwartek, 27 czerwca 2019

Maryli, Wladyslawa

Zrób sobie selfie z babcią lub dziadkiem

piątek, 7.11.2014 12:21 , komentarze: 0 , odsłony: 1507
kategorie artykułu:

Zrób sobie selfie z babcią lub dziadkiem i weż udział w konkursie wrocławskiego Dnia Życzliwości.

- Wszyscy kochamy naszych dziadków i staramy się spędzać z nimi możliwie jak najwięcej czasu. Prawda? Nikt nie doradzi lepiej od babci, jak szybko i sprawnie uwinąć się z farszem do pierogów, nikt, tak jak dziadek, nie doradzi lepiej w kwestii naprawy roweru -  mówią organizatorzy konkursu.

Pokaż na zdjęciu siebie oraz swoją babcię! Zrób sobie z nią selfie i umieść w galerii na stronie. Najlepsze zdjęcia zostaną nagrodzone– w puli nagród znajdzie się coś i dla młodszych, i dla starszych. Najciekawsze zdjęcia zaprezentowane zostaną na wystawie z okazji Dnia Babci i Dziadka.Można zrobić zdjęcie i umieścić je na instagramie z tagiem #selfiezbabcia lub #selfiezdziadkiem.

Tegoroczna edycja Dni Życzliwości nawiązuje do życzliwości międzypokoleniowej. "Posłuchaj, porozmawiaj, postaraj się zrozumieć" – tak brzmi tegoroczne hasło kampanii. Jej celem jest przełamywanie stereotypów na temat młodzieży wśród osób starszych i na temat seniorów wśród osób młodych, wymiana wiedzy i umiejętności oraz pokazanie obszarów, w których młodzi i starsi mogą się czegoś od siebie nawzajem nauczyć.

 

Wasze komentarze

sobota, 22.6.2019 12:39
1
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Praca na GoWork
Praca na GoWork
Wymarzone wesele
Wymarzone wesele