komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
MPK
FORUM

poniedziałek, 9 grudnia 2019

Wiesława, Leokadii

ZUS Wrocław: Bezpłatne spotkanie dla firm zatrudniających cudzoziemców

piątek, 6.9.2019 15:00 , komentarze: 0 , odsłony: 328
kategorie artykułu:

- W tym roku szczególne ciepłe zaproszenie kierujemy do osób, które zatrudniają cudzoziemców i delegują pracowników do pracy za granicą. Seminarium pod tytułem „Rola i obowiązki pracodawcy na transgranicznym rynku pracy" odbędzie się 27 września (piątek) o godzinie 10.00 w siedzibie PIP we Wrocławiu, przy ul. Zielonego Dębu 22. Specjaliści ZUS i Inspekcji pracy bądź mówili o dokumentacji wymaganej przy zatrudnianiu cudzoziemców, o tym, jakie są zasady opłacania składek, gdy przedsiębiorca wysyła pracownika do pracy za granicę lub wykonuje usługi w innym kraju w ramach zarejestrowanej w Polsce działalności.

       Fot. Pixabay

W ciągu Tygodnia Przedsiębiorcy w większości placówek ZUS będą odbywały się spotkania, konferencje i konsultacje. Warto w nich wziąć udział gdyż są całkowicie bezpłatne.

Tegoroczna wrześniowa inicjatywa ZUS dla przedsiębiorców ma zasięg ogólnopolski i wpisuje się w cele kampanii realizowanej przez Państwową Inspekcję Pracy pt. „Pracuję/zatrudniam legalnie” a także w kampanię „Masz wybór”. Dlatego naszym przedsiębiorcom zaprezentujemy zagadnienia związane z rolą płatnika składek, jego obowiązkami, a także kwestią przysługujących świadczeń. Omówimy alternatywy zgłoszenia do ubezpieczeń i konsekwencje opłacania niższych składek, a także udogodnienia dla przedsiębiorców. Podobne inicjatywy będą realizowane w tym samym czasie na terenie całego Dolnego Śląska.

 

Wasze komentarze

środa, 20.11.2019 11:00
niedziela, 29.9.2019 09:30
wtorek, 24.9.2019 15:07
sobota, 21.9.2019 07:30
Muzeum Techniki
Muzeum Techniki
Wymarzone wesele