Wałbrzyscy policjanci aktywni podczas „XIX Toyota Półmaratonu Wałbrzyskiego”

wtorek, 21.8.2018 10:33 1459 0

Duża grupa policjantów zabezpieczała w minioną niedzielę „XIX Toyota Półmaraton Wałbrzyski”. Byli jednak i tacy funkcjonariusze, którzy w zawodach sami aktywnie uczestniczyli. Najlepszym wynikiem pochwalić się może Marcin Arciszewski, który pokonał blisko 3 tysiące zawodników i zajął 156 miejsce w kategorii OPEN z czasem 1:37:53.

W największej imprezie biegowej w regionie uczestniczyli także inni funkcjonariusze, dla których liczył się nie tylko osiągnięty wynik, ale sam start. Pięcioro zawodników będących na co dzień policjantami Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu oraz podległych komisariatów stanęło na starcie półmaratonu, a jeden funkcjonariusz dobiegł do mety „Biegu po zdrowie” na dystansie 10,5 km.