Bieg z Policją

środa, 5.9.2018 09:42 2272 3

Policjanci powiatu dzierżoniowskiego brali udział w Biegu z Policją, który odbył się w ubiegłym tygodniu w Górze25 sierpnia br., na starcie finału Biegu z Policją stanęło ponad 230 gotowych do wspólnej rywalizacji biegaczy. Wśród nich był Kierownik Posterunku Policji w Piławie Grzegorz Baraniuk i emerytowany Komendant Komisariatu Policji w Bielawie Eugeniusz Marcinowski. Impreza miała charakter otwarty, w związku z tym na 10-kilometrowej trasie wyznaczonej ulicami miasta Góra do mety pobiegli wszyscy chętni zawodnicy.

Patronat honorowy nad imprezą objęli Marszałek Województwa Dolnośląskiego oraz Komendant Główny Policji. Zawody rozpoczęły się o godz. 16.00 na stadionie sportowym w Górze.

Na starcie biegu do wspólnej rywalizacji stanęło ponad 230 zawodników, a wśród nich byli Kierownik Posterunku Policji w Piławie Górnej Grzegorz Baraniuk i emerytowany Komendant Komisariatu Policji w Bielawie Eugeniusz Marcinowski. W trakcie zawodów rozgrywane były również Mistrzostwa Polski Policjantów w biegu na dystansie 10 kilometrów.

Nasi zawodnicy osiągnęli odpowiednio w kategorii Open Grzegorz Baraniuk z czasem 42:37 - 51miejsce, Eugeniusz. Marcinowski z czasem 51:15 zajął 166 miejsce, w kategorii policjantów  Grzegorz Baraniuk był 24, a Eugeniusz Marcinowski  59.Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!