Do sprzedania dom jednorodzinny z częścią usługową

sobota, 24.2.2024 10:53 7886

Dom jednorodzinny wolnostojący z częścią handlowo-usługową z dwoma garażami, położony w obrębie centrum miasta. W bliskości znajduje się supermarket, basen, szkoła muzyczna, przychodnie, apteka oraz przystanek komunikacji miejskiej. Budynek składa się z dwóch kondygnacji. Na poziomie piwnicy i parteru (pow. łączna około 450 m2) znajdują się pomieszczenia przeznaczone pod usługi (wg pierwotnego założenia powierzchnia usługowa przystosowana była pod gabinety lekarskie) oraz garaż i kotłownia, natomiast na I piętrze zlokalizowany jest apartament o pow. 200 m kw z tarasem (40 m kw) składający się z 3 pokoi, kuchni, dwóch łazienek i tarasu.  

Budynek posiada dwa niezależne wejścia. W części handlowej budynku znajduje się parking dla klientów. Działka całkowicie ogrodzona z bramą wjazdową na pilota. Część mieszkalna jak i usługowa budynku wykończona jest w podwyższonym standardzie. Oferta sprzedaży dotyczy również wyposażenia zarówno części mieszkalnej jak i usługowej. Nieruchomość posiada pełne media, centralne ogrzewanie gazowe i kominkowe (płaszcz wodny), własne ujęcie wody (studnia), monitoring. 

Lokalizacja: Dzierżoniów, ulica Kopernika

Cena: 1 475 000 zł (do negocjacji), W rozliczeniu może być mały dom do 100 m kw lub mieszkanie w nowym budownictwie min. 80 m kw z tarasem lub ogródkiem w Dzierżoniowie lub okolicach.

Kontakt: 888 020 718

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW