komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

poniedziałek, 27 września 2021

Wincentego, Mirabeli

Europejska Akademia Dziecka w Dzierżoniowie rozszerza ofertę dodatkowych zajęć edukacyjnych

wtorek, 17.11.2020 13:46 , odsłony: 6113
kategorie artykułu:

Dzięki wygraniu konkursu na projekt unijny Przedszkole Językowe Europejska Akademia Dziecka wprowadziło do i tak bogatej oferty liczne atrakcyjne dodatkowe zajęcia edukacyjne. Przedszkole zawsze stawiało na przekuwanie talentów dziecka w jego mocne strony.

Obecnie dzieci uczęszczają na zajęcia robotyki, szachów, kinezjologii edukacyjnej, logopedii, judo, tańca i piłki nożnej. Wkrótce ruszają  zajęcia  edukacji polisensorycznej oraz  dziecięcej edukacji informacyjnej na tabletach.

Starszaki realizują  warsztaty ,,ABC ekonomii, czyli pierwsze kroki w świecie finansów”mające na celu zwiększenie świadomości i wiedzy dzieci w zakresie przedsiębiorczości, zagadnień ekonomicznych, finansowych oraz  warsztaty ,,Wkrótce zostanę uczniem” przygotowujące do nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej.

Od początku swojej działalności w ofercie przedszkola jest również j. angielski metodą Helen Doron, światowy lider w branży ESL (English as a Second Language – Angielski jako drugi język). Zajęcia językowe odbywają się trzy razy w tygodniu z podziałem na grupy zróżnicowane pod względem zaawansowania a dzieci uczestniczące w zajęciach w naturalny
i zadziwiająco szybki sposób przyswajają język angielski.

Warto również wspomnieć, że plac zabaw jest wyposażany w dodatkowe sprzęty, w tym urządzenia ze zjeżdżalniami, z karuzelą,  huśtawkami i nową piaskownicą, które mają pozytywny wpływ zarówno na kondycję fizyczną jak i psychiczną każdego dziecka. 

Wyposażenie sal przedszkolnych w kolejne monitory interaktywne, programy do nauki oraz zabawki i nowoczesne pomoce dydaktyczne jeszcze bardziej uatrakcyjni pobyt dzieci w przedszkolu.

W projekcie biorą udział wszystkie dzieci, a  zajęcia są adekwatnie do wieku, potrzeb i możliwości konkretnego dziecka. Projekt zakładał w roku szk. 2020/2021 niskie czesne z wyżywieniem w wys. 290 zł miesięcznie dla trzydziestu dzieci. Projekt potrwa do 2022r. Przedszkole prowadzi nabór cały rok. Warto już teraz rozważyć wybór dobrej, nowoczesnej, atrakcyjnej i otwartej na świat edukacji swojego dziecka.

 
czwartek, 2.9.2021 17:35
17
piątek, 27.8.2021 13:05
8
środa, 22.9.2021 09:07
poniedziałek, 6.9.2021 09:45
wtorek, 31.8.2021 22:57
poniedziałek, 21.6.2021 10:30
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
SPZOZ w Świdnicy - Latawiec
Sprzęt rehabilitacyjny
Sprzęt rehabilitacyjny
Autorejestrowanie
Autorejestrowanie
Radiotaxi BIS
Radiotaxi BIS
Studio Językowe Status
Studio Językowe Status
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
PRZEGLĄDY REJESTRACYJNE
Restauracja Gaspar
Restauracja Gaspar
Impress kurs tańca
Impress kurs tańca
Mati Autogaz
Mati Autogaz
Autocentrum JOL-LAK
Autocentrum JOL-LAK
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Restauracja Teatralna
Restauracja Teatralna
Basen Fitness Aquarius
Basen Fitness Aquarius
Sushi Dzierżoniów
Sushi Dzierżoniów