komunikaty.doba.pl
wesele.doba.pl
PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM

piątek, 4 grudnia 2020

Barbary, Krystiana

Trzy nowe zakażenia COVID-19 w powiecie dzierżoniowskim

czwartek, 24.9.2020 15:15 , komentarze: 29 , odsłony: 12065
kategorie artykułu:

Prezentujemy sytuację epidemiologiczną w powiecie dzierżoniowskim na dzień 24 września - godz 15:00.

- Liczba osób objętych nadzorem epidemiologicznym:  6 - osoby zdrowe, z dalszego kontaktu, które prowadzą samokontrolę stanu zdrowia i objawów

- Liczba osób w kwarantannie i izolacji: 68

Kwarantanną na mocy decyzji PPIS obejmowane są osoby zdrowe, z tzw. styczności, tj. mające bezpośredni bliski kontakt z osobą zakażoną lub potencjalnie zakażoną oraz osoby w tzw. kwarantannie granicznej - po przekroczeniu zewnętrznej granicy UE.

- Liczba osób zakażonych (z wynikiem +) od początku pandemii:  67
* W tym 3 aktywni. Nowe zakażenia: 2 mężczyzn, 1 młody i 1 w średnim wieku z gm. Pieszyce oraz 1 kobieta w średnim wieku z Dzierżoniowa

Wszystkie powyższe działania mają na celu zminimalizowanie transmisji koronawirusa.

PSSE Dzierżoniów

 

Wasze komentarze

CZY TAKIE INFORMACJE SĄ WOGÓLE WIARYGODNE...???
piątek, 25.09.2020 15:33 autor:

Przepis na udaną pandemię:

1. Znajdź chorobę, na którą co roku chorują miliony ludzi na całym świecie.
2. Przypisz objawy tej choroby nowej pandemii, żeby ludzie chorując na to co zawsze myśleli, że to coś nowego.
3. Wmów ludziom, że roznoszą epidemię nawet jak nie chorują.
4. Rozpętaj histerię wśród społeczeństwa wykorzystując do tego media. Przekazuj na okrągło komunikaty o ilości potwierdzonych zakażeń i liczbie zgonów.
5. Zmuś ludzi żeby na co dzień widzieli coś co kojarzy się z pandemią, np. maseczki.
6. Zastrasz ludzi wysokimi grzywnami i restrykcjami w przypadku nie stosowania się do poleceń władz.
7. Wmów ludziom, że stosując się do ograniczeń zachowują się odpowiedzialnie i dbają o innych.
8 .Wykorzystaj celebrytów do uwiarygodnienia epidemii. Od czasu do czasu jakiś celebryta powinien publicznie ogłosić, że został zarażony.
9. Zniszcz relacje międzyludzkie. Niech ludzie traktują siebie jak potencjalne źródło zagrożenia.
10. Uzależnij dostęp do podstawowych dóbr (zakupy, podróże komunikacją miejską, dostęp do lekarza) od poddania się restrykcjom.
11. Opracuj "testy" które wykrywają "chorobę" niezależnie od jakichkolwiek objawów lub ich braku.
12. Nieustannie podkreślaj że z niczym takim jeszcze nie mieliśmy do czynienia, więc każdy musi cały czas czuć się zagrożony i nikt nie jest bezpieczny.
piątek, 25.09.2020 17:05 autor:

Kogo to wogóle obchodzi??
piątek, 25.09.2020 10:47 autor: Eol

bardzo dziwne sa te wasze informacje. Wczoraj były podane powiaty z zakażeniami. powiatu dzierżoniowskiego NIE BYŁO, aaale nagle znalazły się 3 zakażenia!. to baardzo dziwna sytuacja, nie sądzicie? Dzisiaj również powiatu dzierżoniowskiego nie ma na liście, czyli nie ma zakażeń ale zapewne zaraz pokaże się info o kolejnych kilku zakażeniach. Dlaczego te informacje są tak niespójne? nasz sanepid podaje inne info niż wojewoda. łapy opadają! jedna wielka ściema
piątek, 25.09.2020 13:09 autor:

Zdejmij kaganiec i wyłącz wiadomości! Doba, nie podawaj tych kłamstw! Nie jesteśmy idiotami by wierzyć w te medyczne brednie które wam każą dawać.
czwartek, 24.09.2020 21:17 autor: XR

Jakim trzeba być ciemnym człowiekiem żeby wierzyć we wszystko co oni podają. Ludzie proszę was ,Te maseczki to jedynie do czego mogą sie przydać to do tego jak idziecie do lasu i zachce wam sie kupki a dalej to wiecie. Proszę poczytajcie troszkę więcej, statystyki rożnych chorób dobrze nam już znanych jakie są procenty umieralności itp a odpowiedz sama wam sie nasunie czym jest korona cos tam
czwartek, 24.09.2020 18:34 autor: xxx

Słusznie piszesz
czwartek, 24.09.2020 18:39 autor:

Bo ludzie się panie nie uczom historii i nie wiedzom, jak wyglądały panie prawdziwe epidemie, np. dżuma lub czarna ospa i ile ludzi panie umierał. I dlatego one mogom panie pisać, że "wygrał walkę z chorobom", nie majonc absolutnie żadnych panie objawów. A ludziskom własnom mózgownice zastempuje panie tzw. "ekspert" z telewizora. Amen.
piątek, 25.09.2020 08:47 autor:

Jakie jest źródło tej informacji? Można dojść po nitce do kłębka rozsiewającego strach? A może ktoś z rękawa asy wyciąga?
piątek, 25.09.2020 05:34 autor:

Jedno mnie ciekawi kto wywala komentarze. Takie wolne media ta doba a kompromituje sie codziennie. Sprzedani są i tyle
czwartek, 24.09.2020 21:27 autor: Ddz

Propaganda medialna
czwartek, 24.09.2020 19:26 autor: Ddz

Co to za choroba, gdzie osoby na kwarantannie nie odwiedza lekarz ale Policja ?
czwartek, 24.09.2020 18:37 autor:

koronoświrus !
czwartek, 24.09.2020 18:42 autor:

Niech mi ktoś powie jaki jest sens podawania takich informacji ?
W tamtym roku nikt nie podawał do wiadomości ile osób jest chorych na onkologi, ile z nich umarło....
czwartek, 24.09.2020 18:15 autor:

Stop Plandemii !
czwartek, 24.09.2020 17:36 autor:

Racja w 100 %