Mariusz Konieczny zdobywa srebrny medal Pucharu Polski

niedziela, 6.3.2022 18:20 644 0

W dniach 4-6.03.2022 w Chęcinach odbył się Puchar Polski Kadetów w zapasach w stylu wolnym. W zawodach udział brało 232 zawodników z 68 klubów z Polski.

MULKS JUNIOR Dzierżoniów w zawodach reprezentował – Mariusz Konieczny 110kg.

Mariusz po ostatnim zwycięstwie w Międzynarodowym Turnieju w Bielawie jeszcze bardziej uwierzył w swoje możliwości. Już w pierwszym pojedynku pokonał aktualnego Mistrza Polski Młodzików.Bardzo mądrze taktycznie walczył Mariusz w pojedynku półfinałowym, gdzie przed czasem pokonał zawodnika z Warszawy. W finale o złoty medal zawodnik z Siedlec nie pozostawił Mariuszowi złudzeń i pojedynek wygrał przed czasem.

- Jestem bardzo dumny z Mariusza, który pokazał, że może ściśle trzymać się zadań taktycznych. Jego determinacja w treningach pokazuje, że wytrwała praca daje wymarzone cele -mówi Norbert Warchoł.

Podziękowania dla sponsorów – Fundacja Ziemi Dzierżoniowskiej, Domino Polska, Auto Land Bielawa, Festa Sport Dzierżoniów.

Wyjazd współfinansowany ze środków Urzędu Miasta w Dzierżoniowie.