Piłkarska Majówka we Włókach

poniedziałek, 1.5.2017 12:00 9282 8

1.05.2017 r. odbył się VI Turniej Piłkarski o Puchar Sołtysa wsi Włóki. Do rozgrywek zgłosiło się 5 drużyn. Mecze odbywały się systemem „każdy z każdym”. Po rozegraniu 10 spotkań ostatecznie zwycięzcą turnieju został zespół „WŁÓKI”, drugie miejsce przypadło drużynie „50 twarzy Honia”, a na najniższym stopniu podium znaleźli się „Oni”. IV miejsce zajęła drużyna „Footbaliści”, a piąte „Wiatr”. Najlepszym strzelcem turnieju został Łukasz Grzywiński zdobywca 8 bramek. Najmłodszym zawodnikiem turnieju okazał się Adrian Przeorek, a najlepszym bramkarzem Krzysztof Żygadło. Sędzią głównym turnieju był Robert Grzywiński. Puchary oraz medale dla występujących drużyn i zwycięzców kategorii indywidualnych wręczył Marcin Pięt – Sołtys wsi Włóki.

Sołtys i Rada Sołecka wsi Włóki serdecznie dziękuje wszystkim drużynom za udział w zmaganiach sportowych oraz jest niezmiernie wdzięczna wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji turnieju.  Przedsięwzięcie było współfinansowane ze środków Gminy Wiejskiej Dzierżoniów.