Praca dla wychowawcy w Domu Dziecka w Piławie Górnej

wtorek, 9.4.2024 09:16 846

Powiatowe Centrum Opieki i Wychowania w Pieszycach, w skład którego wychodzą domy dziecka w Pieszycach i Piławie Górnej poszukuje pracowników na stanowisko wychowawcy.

  • Miejsce pracy: Piława Górna
  • Liczba wolnych miejsc: 4
  • Wymiar czasu pracy- 2 x pełny etat, 2 x 0,5 etatu

OCZEKIWANIA PRACOWADCY WOBEC KANDYDATÓW:
• Wykształcenie wyższe pedagogiczne ( w tym licencjat) z zakresu pracy socjalnej , psychologii, wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione przygotowaniem pedagogicznym uprawniającym do wykonywania zawodu nauczyciela
• Umiejętność pracy z dziećmi ( doświadczenie mile widziane)
• Gotowość do pracy w czasie równoważnym wg grafiku
• Niekaralność
• Zaangażowanie i dyspozycyjność

OGÓLNY ZAKRES ZADAŃ:
• Indywidualna praca opiekuńczo-wychowawcza z dzieckiem
• Prowadzenie dokumentacji wychowanków
• Praca z rodziną

OFERUJEMY:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Płaca zasadnicza od kwoty 5442 zł + dodatki ( premia uznaniowa, dodatek za staż ) dla pełnego etatu
• Pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny : 74 837 12 91 lub mailowy: i.bugaj@wp.pl