Udany występ uczniów z Mościska w VIII Powiatowym Mityngu LA

poniedziałek, 3.6.2019 09:26 950 0

5 medali indywidualnych, puchar i medale za III miejsce w sztafecie dla uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku w VIII POWIATOWYM MITYNGU LEKKOATLETYCZNYM O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BIELAWA.

29 maja w Ekologicznej Szkole Podstawowej Nr 7 z Oddziałami Gimnazjum w Bielawie odbył się VIII POWIATOWY MITYNG  LEKKOATLETYCZNY O PUCHAR BURMISTRZA MIASTA BIELAWA. Zawody rozegrane zostały w trzech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal i bieg sztafetowy 6x120m.

Gminę Dzierżoniów reprezentowali uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Mościsku.

Reprezentacja liczyła 6 uczniów:

O.Dudek, H.Luboch,  Z.Dąbrowska , M.Zieliński, K.Witomski, O.Cichy.

Uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony zdobywając 5 medali:

- Oliwier Cichysrebrny medal w biegu na 60 metrów i brązowyw skoku w dal

- Olimpia Dudek srebrny medal w skoku w dal

- Hanna Luboch  brązowy medal w biegu na 60metrów

- Marek Zielińskibrązowy medal w skoku w dal.

- Olimpia Dudek w biegu na 60metrów.

Na zakończenie części sportowej odbyła się sztafeta 6x120, w której to po niefortunnym finiszu reprezentacja zajęła ostatecznie III miejsce.

W sumie w punktacji drużynowej reprezentacja zdobyła 44 pkt.

Na zakończenie mityngu odbyła się uroczysta dekoracja. Zawodniczki i zawodnicy,  którzy zajęli miejsca od I-III w biegu na 60m i skoku w dal otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy, sztafety z miejsc I -III pamiątkowe medale i dyplomy a reprezentacja szkoły za  I miejsce w klasyfikacji drużynowej pamiątkowy Puchar Burmistrza Miasta Bielawa..

Wszystkim gratulujemy wyników, życzymy kolejnych sukcesów.