Udany występ zawodników IRON BULLS Bielawa w Ciechanowie

niedziela, 30.8.2020 13:49 942 0

W dniach 27-29.08.2020 odbyły się Mistrzostwa Polski LZS w zapasach mężczyzn w stylu wolnym oraz kobiet. W zmaganiach udział wzieło 380 zawodników i zawodniczek.

W zawodach UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowali: Weronika Smaczyńska 61kg, Patrycja Smaczyńska 61kg, Tymoteusz Wondraszek 38kg, Mateusz Mazurowski 71kg, Maciej Wilk 80kg oraz Mateusz Smagieł 92kg.

Najlepiej w zawodach zaprezentowali się Weronika Smaczyńska oraz Mateusz Smagieł, którzy wywalczyli dwa medale. Srebrny medal w kat. 61Kg wywalczyła Weronika Samczyńska. Natomiast brązowy w kat. 92Kg kadetów Mateusz Smagieł. V miejsce w kat. 38kg zdobył Tymoteusz Wondraszek. W walkach eliminacyjnych odpadli Maciej Wilk, Mateusz Mazurowski oraz Patrycja Smaczyńska.

- Cieszymy się z udanego startu naszych podopiecznych przez imprezami głównymi. Liczymy, że kolejne starty dojdą do skutku i będziemy mogli godnie reprezentować nasze miasto Bielawa. Widać, że praca w okresie letnim nie poszła na marne - mówi Stanisław Warchoł.

Wyjazd współfinansowany ze środków UM Bielawa oraz Dolnośląśkiej Rady LZS.