PKS
PKP
ZKM
WALUTY
FORUM
LOTTO

sobota, 23 marca 2019

Pelagii, Oktawiana

UWAGA! Praca w OSiR Dzierżoniów!

piątek, 15.3.2019 12:20 , komentarze: 1 , odsłony: 1729

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dzierżoniowie poszukuje osobę na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista.

Zakres obowiązków:

- prawidłowe i terminowe załatwianie spraw z zakresu obowiązków na Recepcji

- reprezentowanie Ośrodka w kontaktach z gościem hotelowym i klientem zewnętrznym

- odpowiedzialność za ład i porządek na Hotelu, obiektach przyległych oraz dbanie
o komfort i bezpieczeństwo gości hotelowych

- kierowanie pracą osób podległych Recepcji

-wystawianie faktur związanych z działalnością Ośrodka

- inne

Wymagania:

- preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie minimum średnie, preferowana specjalizacja Hotelarstwo lub Turystyka

- znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym

- umiejętność obsługi urządzeń biurowych oraz komputera (Pakiet Office)

- dyspozycyjność

- wysoka kultura osobista

- komunikatywność oraz łatwość nawiązywania kontaktów

- dobra organizacja pracy oraz odpowiedzialność

Informacja o warunkach zatrudnienia:

- Wymiar czasu pracy: 1 etat (istnieje możliwość zatrudnienia w mniejszym wymiarze)

- Czas pracy: zmianowy 12 godzinny

- Pierwsza umowa o pracę zawarta na okres próbny 3 miesięcy.

CV prosimy składać w Sekretariacie Ośrodka przy ul. Strumykowej 1 w Dzierżoniowie lub wysłać na adres mailowy [email protected] do 24 marca 2019 roku.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego  i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE oraz DZ.U. poz. 1000 o ochronie danych osobowych), prowadzonych przez OSiR Dzierżoniów."

Wasze komentarze

Dlaczego nie ma podanej stawki?
wtorek, 19.03.2019 09:18 autor: Asia

dzisiaj, 3 godz temu
piątek, 22.3.2019 20:00
piątek, 22.3.2019 19:30
1
piątek, 22.3.2019 17:30
piątek, 22.3.2019 13:00
piątek, 22.3.2019 08:45
piątek, 22.3.2019 08:44
czwartek, 21.3.2019 13:30
czwartek, 21.3.2019 07:30
1
Sklepy Wielobranżowe BEJ
Spółdzielnia Usługowa ODRA
Restauracja Teatralna
Praca na GoWork
Szpital LATAWIEC
Wymarzone wesele
tanie laptopy poleasingowe
Restauracja Gaspar
Studio Językowe Status
Autorejestrowanie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa