Zawodnicy Ciaparaszki z sukcesami na Mistrzostwach Dolnego Śląska

środa, 13.12.2023 07:40 906 1

Mistrzostwach Dolnego Śląska w badmintonie rozegrano w miniony weekend w Lwówku Śląskim. Hanna Żegleń i Miłosz Tokarski w kategorii U13 wywalczyli pierwsze miejsce i sięgnęli po złote medale w grze mieszanej.

Srebrny medal w grze mieszanej w kategorii U 17, po zaciętych i widowiskowych pojedynkach wywalczyli Alicja Gwóźdź i Szymon Kondryc. Aleksander Micewicz - mieszkaniec Włók nieopodal Dzierżoniowa w parze z Zofią Szachniewicz wywalczył brąz również w kategorii mikst u17!

Nasi zawodnicy świetnie sobie radzą, choć trenują od niespełna dwóch lat. Gratulacje, bo w turnieju wzięło udział 100 najlepszych dolnośląskich zawodników - mówi Daria Włodarczyk z klubu Ciaparaszaka Dzierżoniów.  Młodzi dzierżoniowianie trenują pod bacznym okiem trenerów: Agaty Iskry, Dari Włodarczyk , Piotra Pluty i Mateusza Szałakiewicza.

Fot: Ciaparaszka Dzierżoniów