Zwycięstwo Bielawianek w III Lidze Kobiet

poniedziałek, 10.4.2017 14:49 1196 0

Zwycięstwem Bielawianek zakończył się mecz 9 kolejki III ligi Kobiet pomiędzy UKS Bielawianka - Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 5:0. Spotkanie stało na dobrym poziomie, Bielawianki dość szybko wypracowały sobie 4 bramkową przewagę w pierwszej połowie i spokojnie grały w drugiej. 5 bramkę w drugiej połowie zdobyła Julia Migacz dla której była to pierwsza bramka w III lidze. Swoją debiutancką bramkę w barwach Bielawianki strzeliła też Julia Mularczyk. W sobotę zagraliśmy bez przebywających na turnieju UEFA Development z Reprezentacją Polski Martą Kaźmierczak i Oliwią Silny - za które trzymamy mocno kciuki. Dziewczynom serdecznie gratulujemy. Następny mecz III ligi dopiero 27.04 w Głogowie z Chrobrym. A w czwartek juniorki młodsze udają się do Prudnika na mecz Ligi Makroregionalnej z miejscową Pogonią.

UKS Bielawianka – Victoria Aglomeracja Wałbrzyska 5:0 (4:0)