IV Gala Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej za nami![Foto]
Czwarta Gala Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej za nami. Podczas uroczystości, jaka zorganizowana została w piątek, 9 października w Polanicy-Zdroju, wręczone zostały „Perełki Ziemi Kłodzkiej” czyli nagrody dla najlepszych przedsiębiorców.
Nagroda Gospodarcza „Perełka Ziemi Kłodzkiej” przyznawana jest w kategoriach: najlepsza usługa, najlepszy produkt, najlepsza technologia/ inwestycja, firma rodzinna oraz działania na rzecz lokalnej społeczności.
Lista Laureatów:
W kategorii Najlepszy Produkt
I miejsce: MASSIVHOLZ-TISCHLER Dariusz Bońkowski za Ule drewniane korpusowe jednościenne
II miejsce: Sudecki Burger Marek Kaźmierski, Radosław Kopij, Marcin Bożek za Sudeckie Burgery
III miejsce: PPHU Eko-Mate Małgorzata Włoch za wypieki chleba i pizzy u Włochów
W kategorii Najlepsza Usługa
I miejsce: Ośrodek Jeździecki „Kłodzka Róża”, Dorota Czyż-Frońska za ofertę rekreacyjno-sportową
II miejsce: Atelier krawieckie Anndo, Anna Ząbek-Suwała, Dobrosława Szafran za wieloletnie usługi krawieckie
III miejsce: Agroturystyka Kraina Szeptów, Luiza Jałowiecka za pasję w różnorodności oferowanych usług
W kategorii Technologia/Inwestycja
I miejsce: Dom Krawca, Schneiderbaude, Patryk Chwesiuk za inwestycję w obiekcie turystycznym
II miejsce: Wessel-Werk Sp. z o. o. za innowacyjną, nieuciążliwą dla ludzi i środowiska technologię wytwarzania wyrobów
III miejsce: OFTALMED, Dagmara Hekiert za salon optyczny wyposażony w najnowocześniejszy technologicznie sprzęt do pomiarów optycznych
W kategorii Firma Rodzinna
I miejsce: P.P.H.U. Odlewnictwo Metali S.C. Marcin Biń, Edward Biń, Zenon Szczepanik za wieloletnią działalność
II miejsce: POLKOR Róża Korbanek
III miejsce: Domy Słońca, Marek Kmiecik za glamping jurt mongolskich „Domy Słońca”
W kategorii Działania na rzecz lokalnej społeczności
I miejsce: Projekt „Pod Kłodzkim Niebem”, Anna Podgórska we współpracy z Telewizja Kłodzka za promowanie lokalnych miejsc turystycznych
II miejsce: Bartłomiej Terlecki, Grupa facebook „Kłodzko 1945-89” za stworzenie i zarządzanie grupą, gromadzącą fotopamiątki z Ziemi Kłodzkiej
II miejsce: Sklep i Zajazd „Potoczek” Gabriel Chmura za stworzenie gościnnego miejsca z pasją
III miejsce: Bee Happy Usługi Edukacyjne, Lesław Pszczeliński za wieloletnie usługi edukacyjne na rzecz uczniów w zakresie skutecznego szerzenia wiedzy z chemii
WYRÓŻNIENIA:
Dworek Galosa Sp. z o. o., Monika Galos za profesjonalną organizację wesel
Trener, Michał Woś za prowadzenie treningów biegania
Beata Marcinkiewicz za organizację w Kłodzku pierwszej w Polsce "Kolacji na Biało"
Flower Power, Aleksandra Pluta za codzienną działalność na rzecz rozwoju kobiet
Wyróżnienia Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej:
Daria Szulc za organizowanie i koordynowanie wieloma działaniami na rzecz lokalnej społeczności w okresie pandemii w 2020 roku
Katarzyna Jędryka za zorganizowanie zespołu i szycie maseczek w okresie pandemii w 2020 roku
Perełka od Klubu Biznesu Ziemi Kłodzkiej:
GRUPA MACHELA za największą fuzję w 2020r. na lokalnym rynku, PPC Machela Sp. z o. o. z ZPChR Kajzerka Sp. z o.o.
Komentarze (4)