[FOTO] Za nami dwa dni Międzynarodowego Memoriału Piłkarskiego im. Grzegorza Solarza
Za nami dwa dni zmagań piłkarskich w czwartej edycji Międzynarodowego Memoriału Piłkarskiego im. Grzegorza Solarza.
Organizatorem turnieju jest klub IgnerHome Polonia-Stal Świdnica.
Wyniki po dwóch dniach rozgrywek:
I MECZ: Karkonosze Jelenia Góra – PSC Pezinok 1:0
II MECZ: Sportis Łochowo – WKS Śląsk II Wrocław 2:0
III MECZ: WKS Śląsk I Wrocław – MKS Żory 0:4
IV MECZ: FK Nachod – Akademia Piłkarska Reissa Poznań 1:0
V MECZ: Reprezentacja Okręgu Trutnov – Suchary Suchy Las 0:2
VI MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – MKS Żory 3:0
VII MECZ: Sportis Łochowo – PSC Pezinok 6:0
VIII MECZ: FK Nachod – Łużyce Lubań 0:3
IX MECZ: Karkonosze Jelenia Góra – Reprezentacja Okręgu Trutnov 1:0
X MECZ: Akademia Piłkarska Reissa Poznań – WKS Śląsk I Wrocław 3:0
XI MECZ: Suchary Suchy Las – WKS Śląsk II Wrocław 1:0
XII MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica – Łużyce Lubań 5:0
XIII MECZ: Łużyce Lubań - WKS Śląsk I Wrocław 2:0
XIV MECZ: WKS Śląsk II Wrocław - KS Karkonosze Jelenia Góra 1:0
XV MECZ: MKS Żory - Akademia Piłkarska Reissa Poznań 0:1
XVI MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - FK Náchod s.r.o. 1:0
XVII MECZ: Reprezentacja Okręgu Město Trutnov - PŠC Pezinok 2:0
XVIII MECZ: Sports Łochowo - Suchary Suchy Las 1:0
XIX MECZ: MKS Żory - Łużyce Lubań 3:0
XX MECZ: WKS Śląsk I Wrocław - FK Nachod 0:2
XXI MECZ: WKS Śląsk II Wrocław - PSC Pezinok 3:0
XXII MECZ: KS Karkonosze Jelenia Góra - TMS SUCHARY SUCHY LAS 1:1
XXIII MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - Akademia Piłkarska Reissa Poznań 0:0
XXIV MECZ: Sportis Łochowo - Reprezentacja Okręgu Trutnov 1:0
XXV MECZ: MKS Żory - FK Nachod 1:4
XXVI MECZ: Suchary Suchy Las - PSC Pezinok 0:0
XVII MECZ: Akademia Piłkarska Reissa Poznań - Łużyce Lubań 2:0
XXVIII MECZ: IgnerHome Polonia-Stal Świdnica - WKS Śląsk I Wrocław 4:0
XXIX MECZ: Reprezentacja Okręgu Trutnov - WKS Śląsk II Wrocław 0:0
XXX MECZ: Karkonosze Jelenia Góra - Sportis Łochowo 0:1
Niedziela, 13 marca:
8.30 – 8.57: 4A – 5B
9.00 – 9.27: 4B – 5A
9.30 – 9.57: 3A – 3B
10.00 – 10.27: 1B – 2A
10.30 – 10.57: 6A – 6B
11.00 – 11.27: 1A – 2B
11.30 – 11.57: 5A – 5B
12.00 – 12.27: 2A – 3B
12.30 – 12.57: 4A – 6B
13.00 – 13.27: 4B – 6A
13.27 – 13.57: 2B – 3A
14.00 – 14.27: 1A – 1B
14.45 – UROCZYSTA CEREMONIA ZAKOŃCZENIA TURNIEJU
W imieniu organizatorów zapraszamy zapraszamy miłośników piłki nożnej do kibicowania . Wstęp wolny.
foto: Mariusz Ordyniec
Dodaj komentarz
Komentarze (0)