ZIĘBICE: Kandydaci do Rady Miejskiej
16 listopada wybierzemy naszych przedstawicieli do Rady Miejskiej. Z każdego okręgu wybierzemy jednego radnego, który będzie reprezentował nas przez następne 4 lata.
Gmina Ziębice
Okręg 1: Adama Mickiewicza, Cicha, Dębowa, Gliwcka (parzyste numery domów od 10 - 12 oraz parzyste i nieparzyste numery domów od 29 do 55), Górna, Grunwaldzka (nieparzyste numery domów od 1 do 33), Jelenia, Kolonia Górnik, Ignacego Mościckiego, Mała, Gabriela Narutowicza, Okrężna, Ignacego Paderewskiego, Parkowa, Piastowska, Józefa Klemensa Piłsudskiego, Rzemieślnicza, Słoneczna, Spółdzielcza, Środkowa, Stefana Starzyńskiego, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Przemysłową do skrzyżowania z ulicą Gliwicką - parzyste i nieparzyste numery domów od 1 do 12), Wąska, Plac Wolności
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - KOPROWSKI Jerzy Władysław
KWW Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku - GĄSIOR Konrad Stanisław
KWW Janiny Lacel - DĘBICKA Karolina Anna
KWW Janusza Sobola - ZAJĄC Józef Antoni
KWW Siła - JAKUBSKI Marcin Ignacy
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - KOWALCZYK Piotr Tomasz
Okręg 2: Graniczna, Józefa Lompy, Łąkowa, Podmiejska, Polna, Pusta, Sienna, Sportowa, Stawowa, Wincentego Witosa, Wrocławska, Zielona
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - GRUSZKA Stanisław Józef
KW Prawo i Sprawiedliwość - JAROSZEK Jan Ryszard
KWW Bądźmy Razem 2014 - SUPRUNIUK Anita Małgorzata
KWW Janusza Sobola - NIDZIŃSKI Miłosz Karol
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - KAMYCZEK Ada Marta
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - SKRYPNIK Jarosław
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - KROCZAK Józef
Okręg 3: Jagiellońska, Krótka, Oławska, Osińska, Otmuchowska, Paczkowska, Piaskowa, Piastów Ziębickich, Pilichowska, Przemysłowa, Władysława Łokietka, Zawiszy
KKW SLD Lewica Razem - ŻOŁNIERCZUK Magdalena
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - LECH Piotr Wacław
KW Prawo i Sprawiedliwość - BRZEZIŃSKA Jadwiga Kazimiera
KWW Janiny Lacel - SZCZEPAŃSKI Piotr
KWW Janusza Sobola - KURIATA Marek Dawid
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - SADO Jan
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - KAZUBSKI Antoni Wiesław
Okręg 4: Osiedle Mikoła Kopernika, - ulice: Spacerowa, Wojska Polskiego
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - SOBKÓW Agata Dorota
KWW Janiny Lacel - JANKOWIAK Barbara
KWW Janusza Sobola - SZOSTEK Jarosław Stanisław
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - JASZCZYSZYN Kamil Krzysztof
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - RUBYS-GNAT Agnieszka Ewa
Okręg 5: 1 Maja, Bolesława Chrobrego, Gazowa, Kolejowa, Mokra, Nadrzeczna, Pocztowa, Stolarska, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Kolejową do skrzyżowania ulicą Przemysłową - parzyste numery domów od nr 44 do nr 58 oraz parzyste i nieparzyste numery domów od nr 59 do nr 87)
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - PIERÓG Piotr
KW Prawo i Sprawiedliwość - KOPCIŃSKA Waleria
KWW Bądźmy Razem 2014 - MAJEWSKA-STOLAREK Małgorzata Zofia
KWW Obywatelska Formacja Zdrowego Rozsądku - PULNIK Elżbieta Maria
KWW Janiny Lacel - ŻUKOWSKA Agnieszka
KWW Janusza Sobola - ZWOLIŃSKI Janusz Józef
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - TUTAJ Piotr
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - ZBOROWSKI Stanisław Stefan
Okręg 6: Bohaterów Getta, Browarna, Grunwaldzka (parzyste numery domów: od nr 2 do nr 26), Ogrodowa, Podwale, Rynek
KKW SLD Lewica Razem - NIEWĘGŁOWSKI Adrian Sylwester
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - JAŹWIEC Mariusz Bogusław
KWW Janiny Lacel - MALICKI Marek
KWW Janusza Sobola - KURIATA Zygmunt
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - SADOCHA Magdalena Marzanna
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - KĘPA Tadeusz
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - PANKOWSKI Witold
Okręg 7: Garbarska, Juliusza Słowackiego (nieparzyste numery domów: od nr 1 do nr 19), Klasztorna, Murarska, Zamkowa; Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do ulicy Kolejowej -parzyste numery domów od nr 24 do nr 26, wszystkie numery domów od nr 27-43, oraz nieparzyste nr domów od 45-55) -place: Plac Strażacki
KKW SLD Lewica Razem - NIEWĘGŁOWSKI Kazimierz
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - KACZUBA-TALIK Mirosława Ewa
KW Prawo i Sprawiedliwość - SZCZEPAŃCZUK Maria
KWW Janiny Lacel - KUMASZKA Daniel Jacek
KWW Janusza Sobola - WAŚ Anna
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - DYBIKOWSKI Andrzej
Okręg 8: Boczna, Gliwicka (numery domów od 3 do 9 oraz nieparzyste numery domów od 11-25 A, Juliusza Słowackiego (parzyste numery domów od 4-34), Kościelna, Księdza Wacława Gacka, Rzeźnicza, Tadeusza Kościuszki, Wałowa (od skrzyżowania z ulicą Gliwicką do skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego - numery domów od 13 do 23 i 25) - place: Plac im. Jana Pawła II, Plac Szpitalny
KKW SLD Lewica Razem - PŁUCIENNICZAK Andrzej Piotr
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - CHWALIŃSKI Zbigniew Adam
KWW Bądźmy Razem 2014 - PUSTUŁKA Beata Jolanta
KWW Janiny Lacel - PŁUCINIAK Andrzej Edmund
KWW Janusza Sobola - FATYGA Jacek
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - SADOCHA Danuta Elżbieta
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - SOŁOMONIUK Krzystof
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - WYSPIAŃSKA Agnieszka Katarzyna
Okręg 9: sołectwa: Biernacice, Niedźwiednik, Rososznica, Służejów
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - SAWICKI Zbigniew Waldemar
KW Prawo i Sprawiedliwość - KWIATKOWSKI Antoni
KWW Bądźmy Razem 2014 - KOZŁOWSKI Józef
KWW Janiny Lacel - STACHNIK Robert Stanisław
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - PŁAWUCKI Michał Jan
Okręg 10: sołectwa: Bożnowice, Brukalice, Jasienica, Nowina, Nowy Dwór, Raczyce, Skalice, Wadochowice, Witostowice
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - CELNER Zygmunt
KW Prawo i Sprawiedliwość - TWORZYDŁO Piotr Tomasz
KWW Bądźmy Razem 2014 - PIĘKOŚ Bolesław Marian
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - PRZYSZLAKIEWICZ Jan Wiesław
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - DANIELAK Józef
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - KROCZAK Hanna
Okręg 11: sołectwa: Lubnów, Niedźwiedź
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - PIEKARSKI Artur
KWW Bądźmy Razem 2014 - DOMAGAŁA Marian Paweł
KWW Janiny Lacel - SOPUCH Kinga
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - WUJDA Jan Karol
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - OBŁÓJ Anita Ewelina
Okręg 12: sołectwa: Głęboka, Osina Mała, Pomianów Dolny, Starczówek
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - ZAJĄC Marek
KWW Wiesław Sala - SALA Wiesław Tadeusz
KWW Bądźmy Razem 2014 - KOZŁOWSKI Bernardyn Kazimierz
Okręg 13: sołectwa: Czerńczyce, Krzelków, Lipa
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - HAJNOWSKI Zbigniew
KW Prawo i Sprawiedliwość - HERBUT Maria
KWW Bądźmy Razem 2014 - ISKRA Wacław
Okręg 14: sołectwo: Henryków
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - LACH Władyslaw Kazmierz
KW Prawo i Sprawiedliwość - URBANIAK Krystyna Anna
KWW Bądźmy Razem 2014 - LISOWSKI Krzysztof Bogumił
KWW Janiny Lacel - SOWIŃSKA Joanna Monika
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - KONIOR Joanna Wincentyna
KWW Nasza Gmina Józef Kroczak - ROZPĘDOWSKI Mateusz Janusz
Okręg 15: sołectwa: Dębowiec, Kalinowice Dolne, Kalinowice Górne, Osina Wielka, Wigańcice
KKW SLD Lewica Razem - MALSKI Zbigniew
KW Gminno-Powiatowa Unia Samorządowa - DŁUTOWSKA Anna
KWW Bądźmy Razem 2014 - CISZEWSKI Grzegorz
KWW Janiny Lacel - KOŁODZIEJ Zbigniew
KWW Danuty Elżbiety Sadocha - PALUCH Tomasz
KWW Szansa Dla Gminy Ziębice - SURY Dariusz Jacek
źródło: http://wybory2014.pkw.gov.pl/
Przeczytaj komentarze (16)
Komentarze (16)