Gry miejskie na Święto Wrocławia
Gry miejskie dla dzieci i dorosłych! Z okazji Święta Wrocławia, 24 czerwca zapraszamy mieszkańców do wspólnej zabawy.
„Jak kura Adela zagubiła parasol”
To gra dla rodzin z dziećmi w wieku 6-10 lat, w bezpłatnej aplikacji ActionTrack. Fabuła gry oparta jest na seriach książek Joanny Krzyżanek o Kurze Adeli i kocie Papli. Grę rozpoczynamy w czwartek, 24 czerwca o godz. 17.00 przed wejściem do Mediateki (pl. Teatralny 5).
Informacje jak grać:
Należy pobrać na smartfon lub tablet (z systemem Android lub iOS) darmową aplikację ActionTrack, zeskanować za jej pośrednictwem kod QR i wejść do gry. Aby grać, trzeba mieć włączoną lokalizację i dostęp do Internetu. Kod QR do gry, zamieszczony będzie na stronie https://biblioteka.wroc.pl/jak-kura-adela-zgubila-parsol/ i uruchomiony w dniu rozpoczęcia gry.
Zadaniem Graczy będzie wykonanie określonych zadań i zagadek i zdobycie jak największej liczby punktów w jak najkrótszym czasie. Jedna Drużyna może wziąć udział w grze tylko raz i otrzymać jedną nagrodę
Dla zwycięzców: kamera GoPro, tablety, czytniki, gry planszowe i książki
Organizatorzy:
Wydział Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego Wrocławia, Miejska Biblioteka Publiczna we Wrocławiu im. Tadeusza Różewicza we Wrocławiu – Filia nr 58 Mediateka oraz wydawnictwo Debit.Gra miejska „Powrót z Pirx”
To mobilna gra miejska, inspirowana twórczością Stanisława Lema. Gra zostanie uruchomiona 24.06 o godz. 17.00, a wyłączona 27.06 o godz. 17.00. W tym czasie trzeba odwiedzić 9 miejsc, wskazanych w grze we Wrocławiu i rozwiązać dotyczące ich zadania. O wygranej decydują zdobyte punkty oraz kreatywność odpowiedzi. Start znajduje się przed wejściem do Mediateki, przy placu Teatralnym 5. Do wzięcia udziału w grze zapraszamy osoby pełnoletnie. Potrzebny jest smartfon lub tablet z dostępem do internetu, włączonym GPS i zainstalowaną darmową aplikacją ActionTrack. Na zwycięzców czekają nagrody
Gra w aplikacji ActionTrack, stworzona przez zespół Mediateki.
Komentarze (0)