Ależ to były derby! [ZOBACZ WIDEO, FOTO]

sobota, 6.3.2021 17:00 11801 17

Emocjonujące derby powiatu dzierżoniowskiego odbyły się 6 marca. Lechia Dzierżoniów podejmowała Bielawiankę Bielawa. Trójkolorowi objęli prowadzenie po rzucie karnym w 2 minucie meczu. Do siatki trafił Patryk Chrapek. W drugie połowie spotkania (49 minuta) do wyrównania doprowadził Patryk Drożyński. Dramaturgia nastąpiła na końcu rywalizacji, gdy wydawało się że arbiter zakończy już mecz. Według sędziego golkiper Lechii Dzierżoniów popchnął przeciwnika w polu karnym, ten padł na murawę. Sędzia wyciągnął czerwoną kartkę i odesłał  bramkarza do szatni oraz podyktował rzut karny. Marcin Buryło wykorzystał szansę i Bielawianka Bielawa wygrała 2:1. (WIDEO z całego spotkania - kliknij TUTAJ)