Zimowy Turniej Sportowy w SP nr 5 w Dzierżoniowie

wtorek, 26.2.2019 07:45 1030 1

21 lutego w Szkole Podstawowej nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Dzierżoniowie reprezentacje klas I-III dzierżoniowskich szkół zmagały  się z konkurencjami w Zimowym Turnieju Sportowym. Zawodnicy sprawnie, niczym hokeiści, pokonywali slalom, jako pingwiny przeprawiali się „na krze”. Bieg  „ze śnieżną kulą” na łyżce wymagał od nich szybkości i koncentracji. Mali zawodnicy doskonale też poradzili sobie z przenoszeniem kartonowych „brył lodu”.

Turniejowi towarzyszyły  sportowe emocje i nie brakowało dobrej zabawy. Każdy zawodnik zdobył zasłużony złoty medal.

Na pierwszym miejscu uplasowała się drużyna z SP nr 5, drugie miejsce zdobyli zawodnicy SP nr 1, a kolejno SP nr 9 i SP nr 3.

Serdecznie dziękujemy opiekunom za przygotowanie drużyn, a wszystkim zawodnikom gratulujemy wspaniałych umiejętności sportowych.