Dwa medale IRON BULLS Bielawa w Pucharze Polski Kadetek oraz Mistrzostwach Polski Juniorek

poniedziałek, 7.3.2016 11:37 1500 0

W miniony weekend w Siedlcach odbył się z udziałęm 230 zawodniczek z 56 klubów Puchar Polski Kadetek w Zapasach oraz Mistrzostwa Polski Juniorek w Zapasach.

W zmaganiach UKS IRON BULLS Bielawa reprezentowały : Natalia Koperska, Roksana Łosyk, Magda Błaszczyszyn oraz Klara Dul.

Znakomicie zaprezentowała się Natalia Koperska kat. 38 kg która zwyciężyła w 3 pojedynkach i ponosząc jedną porążkę zdobyła srebrny medal Pucharu Polski Kadetek. VIII lokatę w Pucharze wywalczyła Roksana Łosyk 56kg. W Mistrzostwach Polski Juniorek świetnie zaprezentowała się Magda Błaszczyszyn zdobywając brązowy medal w kat. 48 kg. XI pozycję wywalczyła Klara Dul w kat. 52 kg.

Wielkie podziękowania Firmy DRG Agro Group z Tuszyna, która jest sponsorem zawodniczek. Zarząd Klubu chciałby podziękować również Dyrektorowi Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie Panu Dariuszowi Spychalskiemy, który umożliwa jak najlepsze warunki rozwoju dla młodych sportowców w naszym mieście Bielawa.