UKS Bielawianka Bielawa - kobiety: zwycięstwo w Świdnicy

piątek, 5.5.2017 12:20 1139 1

Zwycięstwem zakończył się mecz XI kolejki III ligi Bielawianek 10:2 z zespołem Polonii Świdnica. W rozgrywanym w Świdnicy w dniu Konstytucji 3 Maja meczu dziewczyny pokazały, że przegrana z Chrobrym to tylko chwilowy kryzys. Już w 2 minucie Julia Mularczyk wyprowadziła Bielawiankę na prowadzenie, dalsze gole strzelały Baran, Tylak, Migacz - do przerwy prowadziliśmy 4:1, w drugiej połowie dziewczyny strzeliły jeszcze sześć bramek a straciły jedną i mecz zakończył się zwycięstwem 10:2. Następny mecz już w sobotę w Rybniku juniorki grają z miejscowym Rowem.

MKS Polonia Świdnica - UKS Bielawianka 2:10 (1:4)